Prezentace

Články v této kategorii jsou komerční prezenací, za jejich obsah zodpovídá zadavatel.

Chcete se zařadit mezi pojídače krabiček?

Upřímně řečeno – pro člověka zcela neznalého věci se název krabičková dieta jeví minimálně podezřelý. Nezapadá mezi obvyklá a srozumitelná označení diet, jakou jsou například bezlepková, vajíčková nebo diabetická, u nichž lze už z názvu získat alespoň základní představu, o co se konkrétně jedná.

Jak porazit inflaci a stagflaci?

Inflace, stagflace. Tato dvě slovíčka straší každého jen trochu finančně gramotného člověka. Jak inflaci a její ještě nebezpečnější sestru porazit? Co se společně podívat na investování do drahých kovů? Ty mají několik výhod. Dlouhodobě jejich hodnota roste, jsou docela dobře likvidní a mohou prinášet i radost.

3 nejlepší řemínky na Apple Watch

Pokud máte Apple Watch ještě s původním řemínkem, pravděpodobně se poohlížíte po nějakém novém. Chcete něco vhodnějšího na každodenní nošení? Sháníte lepší pásek na sportovní aktivity? Ať už jsou důvody jakékoliv, současný trh je natolik rozmanitý, že určitě najdete řemínek, který vyhoví vašemu vkusu a stylu. 

Chcete dobře zhodnotit své peníze? Hledejte výhodný prodej bytu v Praze ve vhodné lokalitě

Pokud dlouhodobě sledujete nabídky prodejů bytů v Praze, jistě jste si všimli, že současná koronakrize do cen pražských bytů ještě nijak výrazně nezasáhla. Nejsem ekonom ani profesionální investor. Sledování vývoje cen nemovitostí je jen můj koníček. Teď se navíc na trhu s realitami dějí velmi zajímavé věci. Z mého pohledu jde o takový klid před bouří. …

Chcete dobře zhodnotit své peníze? Hledejte výhodný prodej bytu v Praze ve vhodné lokalitě Více »

Jak na levné energie a na co si dát pozor?

Náklady na energie u většiny domácností představují výraznou položku v rodinném rozpočtu. Dobrou zprávou je, že i tyto výdaje je možné minimalizovat. A to výběrem vhodného dodavatele! Na trhu existuje spousta dodavatelů energií nabízejících svým zákazníkům různé podmínky, které se samozřejmě podepisují na výši jejich ročního vyúčtování. Mnohdy nezávisle na spotřebě. Pozor na skryté poplatky! …

Jak na levné energie a na co si dát pozor? Více »

Scroll to Top