Ekonomika

Víme, které profese nahradí umělá inteligence jako první!

Chatboti a nástroje umělé inteligence, jako je koncem minulého roku představený nástroj ChatGPT, které dokáží téměř okamžitě vytvářet stále sofistikovanější psaný obsah, se již naplno používají k plnění různých úkolů, od psaní středoškolských úloh po generování právních dokumentů a dokonce i programování. Umělá inteligence již v několika případech dokázala složit závěrečné zkoušky, na které se učí studenti několik let na vysokých školách.

Víme, které profese nahradí umělá inteligence jako první! Více »

Whistleblowing směrnice: Jak ovlivní české podnikatele a instituce?

Při pomyšlení na to, že EU zase přišla s nějakou směrnicí, která ovlivní podnikání a celkově postupy i v Česku, většina lidí v branži protočí očima. V případě whistleblowing directive, neboli směrnice o ochraně oznamovatelů to tak ale být nemusí, pro firmy naopak představuje příležitost.

Whistleblowing směrnice: Jak ovlivní české podnikatele a instituce? Více »

Vydělávat na zlatě nemusí pouze movití investoři

Přilepšit si může každý, kdo je chopen pracovat, nicméně není kvůli tomu potřeba hledat si brigádu ani druhou práci. Jsou zde i jiné možnosti, mimo jiné spojené se světem investic. Nejde o jen o zábavu o zbohatlíky, ale takto si může přilepšit víceméně každý, kdo již dosáhl osmnáctého roku života. Výběr komodit, jež můžete nakoupit,

Vydělávat na zlatě nemusí pouze movití investoři Více »

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient