Stylové Vánoce, aneb jaké barvy letos kralují?

Vánoce se kvapem blíží a s nimi i příprava dekorací. Stejně jako každý rok, i letos budou vánočním svátkům a adventu celkově kralovat různé barvy. V letošním roce převládají dvě poněkud kontrastní, které však mohou vypadat velmi stylově a doladit tak pravé kouzlo Vánoc. Ať už patříte mezi vášnivé milovníky módních trendů či jen hledáte inspiraci na vánoční výzdobu, čtěte dále. Styl i barvy Vánoc jsou každoročně sestavovány a navrhovány designéry i samotným průmyslem. Představení aktuálních trendů probíhá na nejvýznamnějších světových veletrzích.

Výzdoba dle módních trendů je IN

Stále více domácností se začíná řídit módními trendy. Samozřejmě je vánoční výzdoba pojatá v tomto stylu jednodušší na přípravu, jelikož si nemusíme lámat hlavu s přemýšlením nad kombinacemi barev a nejrůznějších doplňků. Obchodní řetězce i drobní prodejci se předhánějí s výhodnými nabídkami, které se rovněž vztahují k aktuálním hitům. Nenechávejte však nákup výzdoby ani ozdob stromeček na poslední chvíli! Nabídka před svátky bývá již značně omezená a nejlepší kousky vyprodané.

Trendem je i barevně sladěné vánoční cukroví. Cukrářské potřeby na pečení najdete na eshopech, třeba na www.cukrarskepotreby.cz

Letošní Vánoce jsou ve znamení bíle a fialové

V průběhu podzimu byly na veletrzích představeny barvy pro Vánoce 2019, kterým budou kralovat bílá a fialová, a to v nejrůznějších provedeních a odstínech. Na někoho může tato kombinace působit poněkud zvláštně, jelikož se nejedná o typické barvy, které máme s Vánocemi spojené (např. zlatá, červená atd.). V konečném výsledku však může být výzdoba velice originální a vkusná. Obě dvě barvy se totiž dají kombinovat s nejrůznějšími odstíny jiných barev. Krásnou se může stát například i kombinace s ledově modrou či matkou krémovou barvou.

A co vy? Necháte se přesvědčit k výzdobě dle aktuálních trendů nebo zůstanete u staré dobré klasiky? Vánoce jsou svátky klidu, pohody a lásky, a proto bychom se během nich měli cítit co nejlépe. Záleží tedy čistě na vašem vkuse jak si Vánoce připravíte, aby jste si navodili tu správnou vánoční atmosféru.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient