Masturbací proti koronaviru

Současná doba, kdy se k bližnímu svému nemáme přiblížit na dva metry, přeje autoerotice. Klasický sex totiž na dva metry lze provozovat opravdu s vysokou dávkou fantazie. Naštěstí existují sofistikované erotické hračky, které nám partnera nahradí.

Některé servery v době koronavirové pandemie, která vyjma Antarktidy zasáhla celý svět, nabízejí „porno zdarma“ coby způsob, jak se ve volných podvečerech vynucených současným nouzovým stavem zabavit. My ale pro vás máme ještě něco lepšího. Co takhle sledování erotických příspěvků pozdvihnout na novou úroveň? Respektive se k jejich aktérům připojit? Možností naštěstí máme spoustu. Aniž bychom se bližního svého, tedy partnera, museli dotýkat. Vítejte v moderním světě autoerotiky, ve kterém klasickou ruční práci zastanou sofistikované erotické hračky. 

Tichý společník pro každou ženu? Jednoznačně vibrátor

Nefalšovaným králem erotických pomůcek je vibrátor. Tichý společník, který může být zdrojem až nečekaných potěšení. Na trhu jich najdete celou řadu. Vibrátory klasické, vroubkované, několikarychlostní, na prst, pro dvojitou či G-bod stimulaci. Jaký model zvolit? Záleží na vašich preferencích. Naším tipem je vibrátor, na němž si můžete nastavit různé rychlosti a způsoby stimulace.

Erotické potěšení, nebo masáž? Obojí!

Velké popularitě se těší i masážní vibrátor neboli masážní hlavice, jež vedle dráždění erotogenních zón využijete i při klasické masáži například zatuhlé šíje. Tento typ vibrátoru především skvěle vypadá a ve vašem erotickém kufříku se bude vyjímat doslova jako šperk.

Erotické potěšení při chůzi? Ano, jde to!

Skvělou a diskrétní erotickou pomůckou je i vibrační vajíčko, které dodá patřičné grády i obyčejné chůzi. Běh pak povznese na zcela jinou úroveň. I vibrační vajíčka navíc patří mezi ty multifunkční erotické hračky, které mají své místo i při již zmíněných masážích. I ony totiž dokážou stimulovat celou škálu erotogenních zón. A také jsou vybaveny dálkovým ovládáním. Je libo erotické potěšení na veřejnosti? Můžete ho mít! 

Navnadili jsme vás? Je vědecky potvrzeno, že erotické aktivity povzbuzují dobrou náladu. A tu v současné době v záplavě negativních zpráv, jež se na nás řítí ze všech stran, potřebujeme jako sůl. A erotické aktivity ji zaručeně zvyšují. Tak neváhejte!

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient