3 nejlepší řemínky na Apple Watch

Pokud máte Apple Watch ještě s původním řemínkem, pravděpodobně se poohlížíte po nějakém novém. Chcete něco vhodnějšího na každodenní nošení? Sháníte lepší pásek na sportovní aktivity? Ať už jsou důvody jakékoliv, současný trh je natolik rozmanitý, že určitě najdete řemínek, který vyhoví vašemu vkusu a stylu. 

Záleží tedy na tom, jakého výsledku se snažíte dosáhnout, protože některé řemínky na Apple Watch jsou spíše ve sportovním duchu, jiné zase dodávají hodinkám punc elegantnosti. Vybrat si můžete z různých způsobů zapínání i z mnoha materiálů. 

Apple Watch Sport Loop

Jestliže hledáte sportovní pásky na Apple Watch, nadchne vás řada Sport Loop s dvouvrstvou nylonovou konstrukcí. Řemínek je dokonale pružný, současně i pohodlný, takže vám nebude překážet při sportovních aktivitách či celodenním nošení. Nylon je prodyšný a Apple vyrábí pásek v mnoha barvách, například nechybí ani Pride Edition. 

Nike

Sice se dají zakoupit gumové pásky za pár stovek, ovšem při sportování poznáte rozdíl mezi levným a drahým páskem. Pokud chodíte často do posilovny, zamyslete se nad řemínkem, který byl vyroben ve spolupráci s jedním z největších světových výrobců sportovního oblečení. Sportovní řemínek Nike je z odolné syntetické gumy a je charakteristický dírkami, které zajišťují maximální prodyšnost. 

Milánský tah

Především ženy si oblíbily na Apple Watch band zvaný Milánský tah. Jestliže sháníte něco elegantnějšího než silikon, ale nejste příznivci koženého řemínku, Milánský tah je ideální volbou. Vyrábí se z nerezové oceli a snadno se zapíná. Klidně si ho můžete dát k šatům či saku. 

Řemínky na Apple Watch koupíte v e-shopu AppleKing.cz, kde najdete celou řadu modelů. Vybrat si můžete z pestré škály variant a z různých cenových relací. Záleží na tom, kolik jste ochotni investovat.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient