Virtuální kancelář a asistentka vám pomohou ušetřit

Jste začínající podnikatel a řešíte v současnosti, kam umístit sídlo své společnosti? Výborným řešením pro vás může být virtuální kancelář, která nabízí nespočet výhod.

Virtuální kancelář znamená, že zde nemusíte být fyzicky přítomni

Jestliže vaše podnikání nepotřebuje vlastní prostory, není důvod, proč byste měli vyhazovat zbytečné peníze jen tak oknem za pronájem kancelářských prostor. Jistě, existuje sice možnost uvést jako adresu svého podnikání místo trvalého bydliště, avšak tato varianta nepůsobí příliš profesionálním dojmem. Ideálním řešením v této situaci je právě virtuální kancelář, co poskytuje společnost Profi-kancelář.

V praxi to funguje tak, že jako adresu vaší společnosti uvedete sídlo virtuální kanceláře, které si vyberete. Ušetříte tak nemalé peníze, protože cena za pronájem je zde velice přívětivá. Současně získáte jistotu ohledně své korespondence, daní a jiných důležitých dokumentů, jelikož se vám o ně bude starat tým zkušených profesionálů. Tento postup je plně v souladu se zákonem, tudíž se nemusíte obávat porušení nějakých směrnic.

Virtuální asistentka zlepší první dojem

Ptáte se proč mít virtuální kancelář v Praze? Zkuste se zamyslet nad tím, jak bude danou adresu vnímat potenciální klient. Kanceláře v centru hlavního města působí na první pohled velmi příjemně, a podstatně tak zvyšují šanci na uzavírání obchodů. Kromě toho poskytuje Praha jistou anonymitu a vše máte po ruce. Navíc dalším bonusem, co Profi-kancelář nabízí, je virtuální asistentka.

Virtuální asistentka vám pomůže zvládat mnohem více věcí za minimum času. Jedná se o softwarového robota s umělou inteligencí a lidskou podporou, který se postará o vaše e-maily, účetnictví, zápis úkolů, hlídání termínů a prioritních záležitostí. Všechny tyto drobnosti zabírají poměrně dost času, avšak pomocí této asistentky od nich budete zcela osvobozeni.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient