Připravte si včas roušky na virovou sezónu

Dnešní napjatá koronavirová doba má v sobě i něco pozitivního. Naučí nás, že v době jakýchkoliv respiračních onemocnění se oplatí chránit sebe a současně jiné před nákazou. Vždyť i tak běžná chřipka může být nepříjemnou a pro mnohé s trvalými či fatálními následky. Období, kdy je vhodné mít roušku po ruce, je tady.

Rozhodně není dobré shánět roušky ve chvíli, kdy to budou třeba opět z nařízení státu dělat všichni. Už jsme si to zažili. Je jedno, jestli se rozhodnete pořídit si roušky již hotové, nebo si je budete chtít ušít. Určitě máme doma roušky už z letošního jara. Vychytali jsme, co nám na nich nesedlo a můžeme se teď těmto chybám vyvarovat. Ať již jde o volbu tkaniny, upínání kolem hlavy, velikosti či střihu.

Hotové roušky jako rychlé řešení bez práce

Nechce se vám opět do šití? Pořiďte si kvalitní hotové roušky. V této chvíli je jich v e-shopech dostatek, ale stav rozhodně nebude trvalým. Výhodou je, že roušky si dnes vyberete v různých barevných provedeních a vzorech, takže se nám mohou velice hezky hodit i k oblečení. Ať chceme nebo ne, pravděpodobně se na nějakou dobu stanout opět součástí našich šatníků a není tedy nic nenormálního na tom, že chceme v roušce vypadat k světu. Roušky, rovněž roušky pro děti a antivirové šátky nabízí MikatonJde o kvalitní e-shop s povlečením a galanterním zbožím, který svoji nabídku rozšířil i o prodej roušek.

Když si chcete roušku ušít svépomocí

Hodina dvanáctá odbíjí i pokud jde o to, abychom si roušky ušili svépomocí. Mikaton je rovněž galanterie, a tak zde koupíte veškeré pomůcky pro šití roušky. Návodů na šití roušek najdete mnoho. Určitě se ale nebojte střih poupravit podle svých preferencí. E-shop Mikaton vám nabídne látky, pruženky, keprovky i kompletní šicí potřeby pro ušití roušky. V sortimentu nechybí ani netkaná textilie přímo určená k výrobě roušek. Zůstat ale můžete i u klasických bavlněných hustěji tkaných látek.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient