3D tisk není zábava pro vyvolené, svůj vlastní výtisk může mít dnes kdokoli

Máte nápad na úžasný výrobek, který dle vašeho názoru doposud není zastoupen na trhu, nebo jste se dokonce dostali do fáze, kdy jste detailně zpracovali celý technický výkres? Rádi byste se pustili do sériové výroby produktu, nicméně nejprve si potřebujete v praxi ověřit, zda opravdu splňuje vaše představy? Chcete si nechat patentovat svůj vynález, ale sami mu nedokážete dát hmotnou formu? Nebo potřebujete unikátní komponenty pro výrobu šperků, jaké nikde nekoupíte? Nebo vám jednoduše chybí součástka do rozbitého přístroje a už není možno ji někde koupit? Jednou z možností je 3D tisk.

Proč zvolit právě 3D tisk?

3D tisk je moderní technologie, která umožňuje zhotovení trojrozměrných výrobků podle výchozího návrhu. Velkou výhodou 3D tisku je, že profesionální tiskárny zvládnou zpracovat i opravdu jemné detaily. Materiály pro 3D tisk jsou navíc dostupné v široké škále barevných variant a s různými vlastnostmi. Existují i natolik pevné, že z nich lze zhotovit nářadí a nejrůznější součástky.

Vypracovat 3D model nezvládne každý. 3D tisk Praha ho vytvoří za vás

Podklady pro 3D tisk musí být zpracovány ve formě 3D modelu. To se může jevit jako překážka, nicméně je snadno překonatelná. Pokud vás od 3D tisku odrazuje fakt, že neovládáte 3D modelování, nemusíte si zoufat. Specilizované firmy na 3D tisk disponují profesionály, kteří ho dokáží zpracovat nejen podle vašeho technického výkresu, ale dokonce i na základě konzultace zahrnující detailní popis vašich představ. Ideální je domluvit si osobní schůzku, nicméně v případě, že nemáte dostatek času nebo žijete příliš daleko, lze vše vyřešit e-mailem či telefonicky. A jestli jste získání 3D modelu zvládli sami, stačí ho zaslat ve formátu STL, OBJ či AMF.

Kolik bude 3D tisk stát a jak si vyzvednout výsledek?

Kolik zaplatíte, se dozvíte poté, co předáte podklady, z nichž 3D tisk Praha zjistí dobu tisku. Práce začne poté, co cenovou nabídku odsouhlasíte. Hotový výrobek si můžete převzít osobně ve Zlíně nebo si ho nechat doručit na libovolnou adresu v Česku či na Slovensku.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient