Poradíme vám, jak vybrat hokejové dresy

Pokud pro hráče hokejového klubu sháníte atraktivní, přitom však pohodlné hokejové dresy, důraz byste měli klást především na materiál a střih. Současný trh je rozmanitý a nabízí spoustu možností, přičemž vybírat můžete i z mnoha výrobců. Vsaďte však na ryze českou společnost, která má s výrobou sportovních dresů více než třicetileté zkušenosti. V následujících řádcích vám jednu takovou představíme.

Chcete hokejové dresy? Žádný problém. V první řadě je důležité určit účel. Sháníte nějaký dres pro fanouška, nebo potřebujete dres tréninkový či zápasový? I v těchto variantách jsou značné rozdíly. Pochopitelné totiž je, že fanoušek nepotřebuje tak precizní dres jako profesionální hráč na ledě.

Hokejové dresy na tréninky a zápasy

Počítejte s tím, že jsou dresy na hokej hodně namáhané a často prané, a proto je vysoká kvalita materiálů žádoucí. Dres by měl být vyroben z látky vyšší gramáže. I co se týče potisku, je potřeba zvolit takovou technologii, která je odolná vůči častému praní.

V jednoduchosti je krása. Přesně takovým pravidlem se řídí i nové hokejové sety. Vybrat si můžete z pestré škály barevných odstínů i mnoha velikostí.

Kde dresy na hokej objednat?

Jestliže hledáte vhodného prodejce, obraťte se na českého výrobce DDsport, neboť konzultuje střihy a provedení dresů s předními hokejovými kluby. Stejně tak mnohé významné kluby obléká, a tak ví, co profesionálové potřebují. Dresy perfektně padnou, ať už potřebujete velikost XS, nebo XXL. Unikátního designu je docíleno sublimačním potiskem, jenž splňuje náročné požadavky na barevnost.

V případě, že nemáte navrhnutý vlastní design, DDsport vám vzhled připraví, protože k tomu má zkušený tým grafiků. Zajímavou alternativou je střihové provedení Extra Line. Tak neváhejte a investujte do kvality. Vyplatí se to.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient