Pořádek vám ve skladu nastolí sofistikované regálové systémy! A nejenom ve skladu!

Máte problémy s orientací ve svém skladu, garáži či spíži? Tak si v ní udělejte pořádek! Pomohou vám sofistikované regálové systémy, přepravky, panely na nářadí i patrové kufříky.

Bez sofistikovaných kuchyňských regálů se neobejde žádná hospodyňka. Ta, která touží po pořádku v kuchyni, tedy určitě. Ale také provozovatel skladu, výrobní linky a dílny. Profesionální i kutilské.

Obraťte se na profesionály

Kompletní sortiment skladovacích produktů najdete například na e-shopu storage.cz, jehož provozovatel sofistikovaná skladová řešení navrhuje a realizuje již více než dvacet let. A to i velkým firmám, jako jsou Kia, Samsung, Whirpool a Ikea. Obzvláště provoz tohoto obchodního domu s nábytkem by bez masivních regálových systémů s vysokou nosností v podstatě nebyl možný. A takovýto pořádek, jaký vládne v Ikei, může vládnout i ve vaší dílně. Stejně jako garáži, výrobní lince i kuchyňské spíži.

Zaměřeno na přepravky

V nabídce například najdete celou řadu praktických přepravek – KLT, transparentních, zkosených i stohovacích vynikajících univerzálností, odolností i nízkými nároky na údržbu. V těchto přepravkách můžete dlouhodobě skladovat zboží různého druhu, ale také ho bez problémů převážet.

Přepravky skládací a zkosené

Hodláte-li přepravky využívat občas, neměly by vaší pozornosti uniknout přepravky skládací, které vám v případě jejich nevyužívání nebudou zbytečně zabírat prostor. Pokud skladované zboží či materiál musíte mít pořád na očích, doporučujeme přepravky zkosené. I v této kategorii najdete přepravky stohovatelné, jejichž seskládáním na sebe snadno vytvoříte samostatný flexibilní regál

Navrhněte si vlastní policový regál

Ve větších halách a skladech se však neobejdete bez sofistikovaného regálového systému. Ten si na e-shopu dokonce můžete sami navrhnout. Tedy kliknout na policový návrhář, do něj zadat hlavní parametry regálu a objednat si ho. Nebo můžete vybírat z regálů v nabídce. Regálů konzolových (na uskladnění tyčového materiálu), praktických mobilních (posuvných či pojízdných), speciálních regálů na pneumatiky, do automobilů atd. 

Nabídka je zkrátka tak bohatá, že si v ní každý najde regál, který mu bude maximálně vyhovovat. 

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient