Koran Rankov: Tlačné kleštiny si nechte vyrobit na zakázku

Pro průmyslovou výrobu jsou důležité pevné základy, tedy kvalitní materiál a profesionální strojní vybavení. S touto výbavou dokáže firma vytvářet konkurenceschopné výrobky s přijatelnými náklady na výrobu. Ale kde takovou výbavu sehnat?

Jednou záležitostí je materiál, druhou strojní vybavení. Právě té druhé se věnuje firma Koran Rankov, jejíž doménou je zakázková kovovýroba. Díky tomu dokáže splnit na míru přání jakéhokoliv zákazníka.

Kleštiny a kleštinové upínače pro rychlejší a efektivnější výrobu

Jednou z oblastí, na niž se firma soustředí, jsou kleštiny a kleštinové upínače. Jedná se sice o poměrně malý prvek, ale má velké schopnosti. Záleží na něm, jak rychlá bude výměna upínacího průměru, a tedy i výroba.

Kleštiny se upínají na opracovávaný přířez či tyčový materiál, používají se pro automaty, frézy, brusky i složitá CNC centra. Nabízí se dva typy konstrukce – tažná a tlačná. U těch tlačných se pouzdro plynule vtlačuje, u tažných naopak vtahuje do tělesa. Pouzdro bývá vyráběné z odolných materiálů, materiál či stopka nástroje se zasouvá dovnitř pouzdra, které ho pevně obemkne po celé délce. To zaručuje dostatečnou fixaci.

Nechte si kleštiny doporučit

Zmiňované tlačné kleštiny jsou vhodné pro upínání materiálu do revolverových strojů nebo automatů. Vyrábí se i v gumokovovém „RFC“ provedení s tužším upnutím a vyšší upínací sílou. Možností jsou rovněž kleštiny s nosem. Všechny se dodávají s různými parametry, zejména velikostí, vždy je třeba vybírat konkrétní produkt na míru. A s tím vám nejlépe pomohou odborníci.

Koran Rankov je profesionální firma s bohatou nabídkou produktů. Jde o malou rodinnou firmu, a proto vás potěší příjemným rodinným přístupem. Nestyďte se požádat o pomoc, společně určitě vyberete vhodné řešení. Firma si váží každého zákazníka a podle toho k němu také přistupuje. Přesvědčte se sami.

Foto: Koran Rankov

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient