Jak vám mohou pomoci oboustranné lepicí pásky? Dejte sbohem zbytečnému vrtání

Dávno už odzvonilo dobám, kdy jste kvůli každé ozdobě své stěny museli brát do ruky těžkou vrtačku a díky stálému vrtání se stát nejoblíbenějším sousedem v celém panelovém domě. Dnes již nejsou rozvrtané stěny nutností, protože je nahrazují oboustranné lepicí pásky. Jak je to možné?

Lepení je skvělá alternativa

Přiznejte se, kdo máte rádi vrtání? Je nám jasné, že při takto položené otázce by drtivá většina lidí mlčela a kroutila nevěřícně hlavou. Ať už musíte sami vrtat, nebo neuvěřitelný hluk provrtávané zdi jen poslouchat, není to nic příjemného. 

Naštěstí v dnešní době nahrazuje nešetrný způsob vrtání mnohem modernější lepení. Mnoho z vás si teď říká, že se dají nalepit maximálně tak papírové ozdůbky či třeba háček na utěrky. V tom se ale mýlíte. Mnohé nejnovější lepicí pásky totiž dokáží udržet i několik desítek kilogramů.

Samozřejmě je potřeba vybrat vhodný druh pásky na konkrétní úkol, s čímž vám ale ochotně poradí vyškolení prodavači. 3M pásky vám tak bohatě vystačí na udržení těžších obrazů, věšáků na kabáty, přičemž některé zvládnou dokonce i poličky. Co k tomu dodat? Dejte sbohem vrtání. 

Naučte se lepit

Lepení páskami je zkrátka mnohem rychlejší, šetrnější a levnější alternativou vrtaček. Jejich doplňkem se může stát i samolepící 3M suchý zip, jehož výhodou je nepřekonatelná odolnost na smyk. Co na sebe tento zip připne, to se bude velmi těžko sundávat. 

Nyní zbývá už jen zjistit, která páska je vhodná na kterou práci. S tím vám moc rádi poradí odborníci z internetového obchodu eshop.piskacasyn.cz. Díky jejich radám a výrobkům můžete dát vale těžkému vrtání a nahradit jej pohodlným lepením. Nakonec se budete divit, kolik toho u sebe doma nalepíte a jaká zábava to vlastně je. Věřte nám, je to velmi návykové.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient