Vlastní rozhlas ozvučí obce, města i školy 

Potřebujete do vaší obce nový bezdrátový rozhlas, nebo poradit, jak ozvučit školu, sportovní akci, obřadní síň či nádraží? Firma ELMIK z Valašského Meziříčí je na trhu už od roku 1994 a má dlouholeté zkušenosti s výrobou a montáží rozhlasové a ozvučovací techniky. ELMIK ozvučuje města, obce, průmyslové podniky či výrobní haly bezdrátovým a drátovým rozhlasem a zajišťuje servis všech obecních drátových rozhlasů po celé České republice. 

Bezdrátový rozhlas informuje i varuje 

Bezdrátový rozhlas BIS III-digi je moderní a velmi spolehlivé zařízení, využívá se pro ozvučení měst a obcí, která jím nahrazují zastaralé obecní rozhlasy. Bezdrátový rozhlas se používá také k informování o událostech ve městech a obcích, ale i k varování lidí v případě mimořádných událostí, haváriích, požárech. Výhodou je, že BIS III-digi je plně funkční i při výpadku elektrické energie. Rozhlasový bezdrátový přijímač typu hnízdo se montuje na sloupy veřejného osvětlení a je plně zálohovaný bezúdržbovým akumulátorem, který je napájen z vedení veřejného osvětlení. Ke každému přijímači lze připojit až čtyři reproduktory. Bezdrátová vysílací ústředna slouží jako vysílací pracoviště, nahrazuje klasickou starou ústřednu. Její součástí je mikrofon a CD, USB a MP3 přehrávač, takže umožňuje přenos mluveného slova i hudby. Dosah signálu je až 10 kilometrů a k ústředně je možné připojit neomezený počet bezdrátových přijímačů – hnízd.

Elektronická siréna svolá hasiče

Místa, kde není možná instalace rozhlasu bezdrátového, dokáže ELMIK ozvučit drátovým rozhlasem. Ústředna D201 je vhodná pro školy, najde uplatnění všude tam, kde je potřeba zobrazovat přesný čas a ve stanovené době spustit zvukovou nahrávku, nebo odvysílat zprávu o přestávce. Je možné zvolit si profil zvonění od klasického zvonku, přes mluvené zprávy až po kombinaci hudební zprávy s mluveným slovem. ELMIK dodává také elektronické sirény, které varují obyvatele před požáry, povodněmi či chemickými haváriemi a využívány jsou i pro svolávání hasičů. V nabídce má ELMIK rovněž ultrazvukové čističky, které najdou uplatnění v mnoha oborech, například v elektronice, jemné mechanice, klenotnictví, hodinářství, ale i ve zdravotnictví, automobilovém a vojenském průmyslu.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient