covid-19

Proč nechat očkovat své děti proti COVID-19?

Váháte, zda nechat své dítě naočkovat vakcínou proti COVID-19? Každý rodič si jistě uvědomí, že jde o velmi vážné rozhodnutí. Bude pro mé dítě vakcína užitečná? Neuškodí mu? Jaká jsou rizika a jaké naopak výhody? Pojďme se podívat na hlavní důvody, proč byste o očkování měli přestat pochybovat a ihned se na něj své dítě zaregistrovat.

Proč nechat očkovat své děti proti COVID-19? Více »

Zfalšoval COVID pas, zaměstnavatel na to přišel, muž proto zastřelil ženu, tři děti a nakonec i sebe

Čtyřicetiletý muž zastřelil o víkendu svou ženu a tři děti v domě nedaleko Berlína. Podle všeho se bál zatčení kvůli padělanému očkovacímu průkazu. Informoval o tom deník Süddeutsche Zeitung s tím, že to vyplývá z dopisu na rozloučenou, který otec rodiny na místě zanechal.

Zfalšoval COVID pas, zaměstnavatel na to přišel, muž proto zastřelil ženu, tři děti a nakonec i sebe Více »

Za dezinformace a hoaxy bude hrozit až pět let ve vězení, v nouzovém stavu klidně deset, plánují na Slovensku

Šíření nepravdivých informací by mělo být trestným činem. Za lži týkající se například pandemie může jít pachatel do vězení. Tedy alespoň u našich východních sousedů. Tamní ministryně spravedlnosti Marie Kolíková navrhuje takovou úpravu v novele trestního zákoníku, informoval deník Aktuality.sk.

Za dezinformace a hoaxy bude hrozit až pět let ve vězení, v nouzovém stavu klidně deset, plánují na Slovensku Více »

Za prodejem falešných certifikátů o PCR testech, prodělaném covidu i očkování může být kontroverzní pojišťovák Mike Pán

Sotva odstupující vláda vyhlásila, že na kulturní akce, do restaurací, ale třeba i ke kadeřníkům se nepodívají lidé bez potvrzení o očkování nebo prodělání onemocnění COVID-19, už se na internetu objevují weby s nabídkou falešných certifikátů o prodělané nemoci, absolvování PCR testu nebo vakcinaci. Podle všeho za jedním z nich může stát i kontroverzní podnikatel v pojišťovnictví Mike Pán, původním jménem Mikael Oganesjan.

Za prodejem falešných certifikátů o PCR testech, prodělaném covidu i očkování může být kontroverzní pojišťovák Mike Pán Více »

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient