Squid Game 2 je oficiálně potvrzen, druhá série korejského Netflix seriálu bude

Reprofoto: Netflix/LN

Seriál Squid Game od Netflixu se oficiálně vrací s druhou sérií. Tvůrce, scenárista a režisér seriálu Hwang Dong-hyuk řekl agentuře Associated Press, že v současné době přemýšlí, kam se bude příběh druhé série ubírat. Naznačil však, že postava Seong Gi-Hun (Lee Jung-jae) se vrátí a “udělá něco pro svět”.

Squid Game je korejské drama o přežití o skupině lidí, kteří se spojí, aby splatili své dluhy účastí v sérii smrtících her.

“Na druhou sezónu byl vyvíjen takový tlak, taková poptávka a taková láska,” řekl. “Takže mám skoro pocit, že nám nedáte na výběr! Ale řeknu, že druhá série skutečně bude. Právě teď to mám v hlavě. Momentálně jsem v procesu plánování. Myslím si ale, že je příliš brzy na to, kdy a jak se to stane.”

SPOILER

První série skončila dramatickým způsobem, a i když seriál nutně nepotřebuje druhou sérii, byl to tak obrovský hit, že není překvapením, když se seriál na Netflix vrátí. Ten podle uniklých dokumentů zaplatil 21,4 milionu dolarů a podle odhadů se celková hodnota Netflixu díky úspěchu seriálu zvedla o 900 milionů dolarů. Během prvních čtyř týdnů ho vidělo 142 milionů domácností po celém světě a stal se tak nejsledovanějším původním pořadem Netflixu v historii společnosti. Původně měl být seriál koncipován jako film, korejská studia ho ale odmítla financovat kvůli násilí, kterým je děj protknut.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient