Proč nesplnit dětem sen – vlastní hřiště na zahradě?

Přemýšlíte, jakým způsobem odtrhnout své děti od televizních obrazovek, chytrých telefonů, tabletů, počítačů a herních konzolí? Dětská hřiště ve vašem okolí nemáte? V takovém případě se pusťte do vybudování vlastního, a to přímo na zahradě. Poskytněte vašim ratolestem perfektní zázemí pro hraní, a potom se nemusíte bát, že budou trávit hodiny na internetu a různých her. Co takhle jim na zahradě vytvořit pirátskou loď, nebo království pro princezny?

Pokud se řekne dětské hřiště, každý si představí něco jiného. Zatímco jedno dítě touží po lezecké stěně, jiné nedá dopustit na skluzavky a houpačky. Dětská hřiště mají hned několik výhod – podporují rozvoj pohybových schopností, vynalézavost, fantazii, smysl pro hru a také sociální rozvoj. Stejně tak se nemusíte o vaše děti bát, protože je budete mít neustále na očích.

Co všechno by mělo dětské hřiště nabídnout?

V první řadě záleží na tom, jak velkou volnou plochu máte na zahradě, protože některé sestavy jsou větší, jiné naopak menší. Dětské hřiště by mělo nabízet takové atrakce, o jaké mají vaše děti zájem. Zeptejte se tedy při výběru především jich na to, co si opravdu přejí. Přece jen, nechcete, aby dětské hřiště stálo na zahradě nedotčené.

Dětské hřiště se skládá většinou ze skluzavky, houpačky, lezeckého žebříčku, domečku, ale klidně může být ve spodní části ještě pískoviště. Postupně se dají jednotlivé moduly dokupovat, a tím pádem můžete dětské hřiště rozšiřovat.

Kde dětské hřiště koupit?

Vsaďte na osvědčené české výrobky. Zrovna na dětská hřiště se specializuje internetový obchod Skluzavky.cz, jenž vyrábí vlastní dětská hřiště pod značkami Herold, Monkey’s, Home a Cubs. Vybrat si můžete z nepřeberného množství modelů. Vedle hřišť v nabídce najdete i pískoviště a dětské domečky.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient