Potřebujete “vypnout”? Zkuste prodloužený víkend jen kousek od Prahy

Hodně lidí vyráží na kratší i delší pobyty za hranice naší republiky, avšak častokrát zapomínají na to, že i v našich končinách je celá řada míst, jež stojí za návštěvu. Co třeba poznat krásy okolí Karlštejna?

Ideální pro milovníky romantiky

Krajina v okolí Karlštejna má své specifické kouzlo, které se vám zajisté vryje hluboko do paměti. Jestliže o tamní oblasti vůbec nic nevíte, neváhejte se mrknout na internet, kde naleznete plno lákavých fotografií hradu a jeho okolí. Pokud jste se tedy rozhodli dát této malebné oblasti šanci, máme pro vás skvělý tip na ubytování na Karlštejně.

Jedná se o romantický hotel Mlýn Karlštejn, který je umístěn na břehu řeky Berounky přímo v chráněné oblasti Českého krasu. Návštěvníci se mohou těšit na stylově zařízené pokoje, kde naleznou maximální komfort a odpočinek, který si po náročném pracovním shonu všedních dní jistě zaslouží. Taktéž se zde nachází i rybí restaurace s letní terasou, klimatizované konferenční prostory i relaxační centrum. Přímo u hotelu je umístěno parkoviště pro hosty a nově také dobíjecí stanice pro elektromobily.

Bydlení jak na zámku. Ne nadarmo se tento pokoj jmenuje podle královny Elišky…

Kousek od hlavního města

Hotel Mlýn Karlštejn se nachází v příjemné blízkosti Prahy. Konkrétně se jedná o 25 km přímo od centra a 15 km z letiště Václava Havla. Jestliže hledáte místo, kam vyrazit na prodloužený víkend, zde jste na správné adrese. Pobyt v hotelu si užijete jak sami s partnerem, tak i jako parta nejbližších přátel. Na své si zde přijdou všechny věkové kategorie.
Vůbec se nemusíte obávat toho, že byste se během svého pobytu mohli nudit. O vaši zábavu se postarají atrakce v okolí Karlštejna, díky nimž bude vaše návštěva tamní oblasti nezapomenutelná. Jedná se například o Zoopark Karlštejn, kde si můžete prohlédnout řadu exotických zvířat, anebo mobilní casino, které ocení milovníci hazardních her.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient