Která pražská veterinární klinika je nejlepší?

Domácí mazlíčci jsou často právoplatnými členy rodiny, a tak jim chceme dopřát jen tu nejlepší péči. Na jakou veterinu v Praze se vydat, pokud se objevil nějaký zdravotní problém? Neváhejte si vybírat!

Je-li vaším domovem Praha, veterina je pouze vaší volbou, protože v hlavním městě je jich dost. V prvé řadě je nutné, aby daná veterinární klinika ošetřovala dané zvířátko. Někde ošetřují všechna zvířata, jinde se specializují například zejména na kočky, psy, fretky, králíky a jiná drobná zvířata. S takovými typickými domácími mazlíčky mít problém asi nebudete, ale pokud potřebujete ošetřit koně, je vhodné si nejdříve ověřit, zda vám na dané klinice pomohou.

Chtějte dlouhou ordinační dobu

Pro spoustu lidí v Praze je běžné pracovat od 9 do 17 hodin. Bude-li případ akutní, jistě půjdete hledat pomoc i místo práce, ale mnohdy se to prostě nehodí. Vašim potřebám bude tedy lépe vyhovovat Praha veterinární klinika, která má dlouhé ordinační hodiny – třeba až do 21 hodin. Hodí se také víkendová pohotovost, určitě nebudete chtít nechat zvířátko trpět až do pondělí, když dojde k nějakému problému.

Poohlídněte se po komplexní péči

Jak by se vám líbilo, kdybyste přišli na vyšetření, veterinář stanovil diagnózu a pak vás odeslal na odborné pracoviště, protože on sám se na tyto potíže nespecializuje? Asi moc ne. Proto hledejte veterinu s širokým záběrem služeb. Očkování či kastraci zvládnou všude, ale co třeba chirurgické zákroky nebo dermatologie? Zajímejte se také o vybavení veterinární ordinace. Mají vlastní rentgen, uspávací přístroj atd., nebo vás kvůli všemu budou posílat jinam?

Jestli toužíte po konkrétním tipu, můžeme doporučit kliniku Metropolevet. Sídlí přímo u stanice metra linky B – Rajská Zahrada a ročně ošetří více než 11 000 domácích mazlíčků. Má vlastní laboratoř a provádí rovněž náročnější zákroky. Navíc vám pomohou kdykoli, i o víkendu.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient