Jaké erotické hračky použít společně se sex dolls?

Současné silikonové panny dosahují takového stupně realističnosti, že sex s nimi je stejně vzrušující jako se skutečnými ženami. Jak ale zážitek ze sexu s realistickou pannou ještě umocnit a posunout rozkoš na ještě vyšší úroveň? Vyzkoušejte erotické hračky, které vám stejně jako při milování se skutečnou ženou dokáží přinést lepší požitek a silnější orgasmus.

Erotické hračky vhodné pro použití s realistickými sex dolls se dělí na dva typy: V první řadě jsou to různá malá vibrační vajíčka a kuličky, dalším typem jsou pak různé druhy stimulátorů prostaty. Obzvláště stimulátor prostaty vám může otevřít dveře k intenzivnímu potěšení, které si nedokážete představit, dokud jej nezažijete. 

Vibrátory

Malý kuličkový vibrátor můžete vložit do vagíny vaší silikonové panny, předtím než do ní vstoupíte. U většiny typů můžete samozřejmě nastavit různé stupně intenzity. Vibrace se přenášejí na vagínu silikonové panny a z ní na váš penis. To vede k odlišnému, velmi příjemnému typu orgasmu. Pokud zasunujete penis do vagíny, kterou disponuje silikonová panna, můžete vibrátor zasunout do jejího análního otvoru a naopak, což vytvoří zase trochu jiný pocit dráždění.

Stimulátory prostaty

Většina mužů nikdy nezažije plný, hluboký, výbušný typ orgasmu, který jim může poskytnout pouze správný druh stimulace prostaty. Mužská prostata je však ze sexuální perspektivy ekvivalentem ženského bodu G. Nejlepší doba ke stimulaci prostaty je ve chvíli, kdy jste již velmi vzrušeni a blížíte se k ejakulaci. Existují hračky určené výhradně pro tento účel. Jsou obvykle tenčí a více zakřivené než standardní vaginální vibrátory. Jejich tvar je navržen tak, aby se uvnitř vašeho análu dotýkaly těch správných míst. Pokud se je naučíte správně používat, může vám to poskytnout úžasný druh orgasmu, který nelze správně popsat, pouze zažít.

1 názor na “Jaké erotické hračky použít společně se sex dolls?”

  1. Které vibrátory pro pány jsou teda vhodné na to, aby měl podle tady toho článku silný orgasmu ?

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient