Jaká úniková hra je vhodná pro děti? V Praze takové najdete!

Úniková hra je skvělou zábavou pro party přátel, kolegy ze zaměstnání a samozřejmě i rodiny. Rodiny se staršími dětmi se mohou vydat prakticky na jakoukoliv hru, ale co dělat s dětmi, které ještě neumí číst a psát? Ty by si klasickou únikovku mnohdy moc neužily, protože by nebyly schopny rozluštit indicie.

Využijte toho, že únikové hry jsou v Česku už dost rozšířené, a vyberte si takovou, která je pro děti přímo jako dělaná. Máme pro vás tipy na dvě escape game určené dětem. Obě byly vytvořené tak, aby si je užili hráči napříč věkem, takže se nemusíte bát vyrazit na ně s celou rodinou. I dospělým se zavaří mozkové závity.

Nechte se sevřít neprostupnou džunglí

Jedna úniková hra pro děti nese název Jungle. Jak už jméno napovídá, příběh vás vezme do temné neprostupné džungle, z níž se budete muset v 60 minutách dostat ven. Úniková hra je postavená na příběhu inspirovaném kultovním filmem Jumanji. Obsahuje neotřelé hádanky a rébusy, příběhem vás provede veršovaný text, který se dětem bude určitě líbit. Rozhodně nejde o čistě dětskou hru, užijí si ji i dospěláci.

Pomozte získat zpět zlobří bažinu

Milují vaše děti Shreka? Tak je vezměte do bažiny! Úniková hra pro děti v Praze s názvem Zlobr je hravá a dobrodružná. Je určená těm nejmenším, kteří ještě doopravdy neumí číst a počítat. Zaujme velmi pěkným prostředím, věrohodnými kulisami a doplňky, které vás vezmou do pohádky. Úkolem je získat zpět bažinu pro zlobra, kterému byla odcizena. Cestou však narazíte na různé pohádkové bytosti, projdete křížem krážem celý svět a na konci nečeká nic jiného než happy end.

V Praze najdete spoustu únikových her a jejich provozovatelé se často snaží zaujmout něčím unikátním. Třeba tím, že vytvoří hru přímo pro nejmenší, nebo naopak pro dospělé. Zajímá-li vás úniková hra 18+, zjistěte si informace o hře Doupě neřesti.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient