Jak si zajistit parkovací místo? Zaplatit často nestačí…

Koupili jste si parkovací místo, ale stejně vám tam sále někdo stojí? Značka nepomáhá? Zkuste parkovací sloupky a zábrany. Mechanické parkovací zábrany jsou v podstatě jediným nestresujícím způsobem, jak zamezit neoprávněným osobám parkovat tam, kde nemají.

Je to věčný problém. Máme vyhrazené místo pro parkování, přesto nám na něm parkují cizí osoby. Byť zaparkují jen na chvilku, pro nás to znamená hledat parkování jinde. Mnohdy řešíme neoprávněné parkování na různých vjezdech na soukromé pozemky, též parkování na trávnících a záhonech, které řidiči využijí k zaparkování. Ideálním řešením je instalace parkovacích sloupků a zábran.

Sklopné parkovací zábrany, nebo tzv. motýlky, jsou opatřeny cylindrickou vložkou s FAB zámkem nebo jiným bezpečným systémem a součástí dodávky jsou rovněž klíče. Sloupky tak lze zamykat. Parkovací sloupky jsou vždy označeny reflexní červenou folií, aby jasně signalizovaly zábranu a ta byla dostačně viditelnou pro řidiče přes den i v noci.

Od sloupků a zábran dále očekáváme jejich dobrou odolnost povětrnostním vlivům a dlouhou životnost. TOP ZNAK dodává sloupky žárově zinkované, nebo komaxitové s dvojitou ochranou, včetně bílého laku. Takto ošetřené parkovací sloupky a zábrany zajišťují dobrou a dlouhodobou ochranu proti korozi. Kompletní sortiment parkovacích sloupků a zábran najdete na stránce https://www.topznak.cz/produkty/parkovaci-sloupky-zabrany.

O firmě TOP ZNAK
TOP ZNAK je partnerem firem při realizaci různých dopravních staveb, především na území hlavního města Prahy, ale i v dalších regionech. Společnost prodává i pronajímá dopravní značení, realizuje jeho montáž, včetně zpomalovacích prahů a dopravních zrcadel. Provádí též vodorovné dopravní značení. Nabízí světelnou signalizaci i semafory pro řízení kyvadlové dopravy. V e-shopu firmy přímo koupíte kompletní sortiment dopravních značek, včetně parkovacích sloupů a zábran.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient