Jak postavit saunu? Je to jednodušší, než si myslíte!

Saunování je lékaři doporučováno i v letních měsících. Ne sice uprostřed parného letního dne, ale taková večerní sauna zakončená osvěžujícím ochlazením může být příjemnou tečkou i za horkým dnem, nemyslíte? A co byste řekli tomu, že si takovou saunu můžete sami postavit?

Saunování prospívá tělu i duchu. Posiluje imunitu, kardiovaskulární systém, celkově prospívá tělu i duchu. V každou roční dobu! A kde se saunovat? No přeci ve vlastní sauně. A dokonce vlastnoručně postavené!

Sauna svépomocí? Jde to!

Stavba sauny v podstatě není nic těžkého. Obrátíte-li se tedy na skutečně erudované pomocníky. Ty najdete třeba na stránkách sauna.cz. Za nimi stojí společnosti Finská sauna – Horavia, s.r.o., jejíž saunoví specialisté o saunách a saunování vědí téměř všechno. Saunu vám navrhnou, spolu s podrobným manuálem pošlou na vaši adresu a zbytek hravě zvládnete sami.

Můžu saunu postavit sám? Ano, můžete!

A pokud ne, postačí zvednout telefon, popsat svůj problém a saunový specialista vám hned poradí. Popřípadě dorazí přímo za vámi a se stavbou vám pomůže. Jsme si ale jisti, že ji zvládnete sami. Saunu si totiž postavíte doslova a do písmene jako stavebnici. Uvidíte, jak vám práce půjde od ruky. Ani se nenadějete a budete moci zahájit saunovací sezónu. Pokud tedy hledáte odpověď na otázku: „Můžu saunu postavit sám?“, odpověď je jasná. Můžete!

Volba materiálu

Jaké dřevo pro saunu zvolit? Tato otázka je před výstavbou sauny jednou z nejdůležitějších. V saunách samozřejmě dochází k extrémním výkyvům teplot, kterém všechny materiály musí odolat, ať již se jedná o obložení, či veškeré vybavení, jako jsou nezbytná kamna, generátory, infrazářiče a další nezbytný materiál. I ten vám saunoví odborníci samozřejmě doporučí, obstarají a pošlou. Zní to jednoduše, že?

1 názor na “Jak postavit saunu? Je to jednodušší, než si myslíte!”

  1. Název čeho?

    V článku “jak postavit saunu” jsem se dozvěděl, že to určitě nějak jde a hned v zápěti, že mám raději kontaktovat poradce 😀 LOLOLOLOLOLOL

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient