I velkoobchody přešly během koronakrize na on-line prodej

Velkoobchodní ceny nemusí využívat jen drobní a velcí podnikatelé. Běžný zákazník si chce také koupit oděvy za výhodné peníze. Ať je jakékoliv roční období, člověk rád chodí oblečený v kvalitních modelech osvědčených značek. Koronakrize uspíšila přechod i těchto doposud převážně “kamenných” prodejců do prostředí Internetu.

Týká se to například textilních velkoobchodů. Koupit sportovní, volnočasové a pracovní oblečení na jednom místě může být oříšek. Naštěstí existují nyní i velkoobchody s oblečením online formou e-shopů, kde je to možné. Pánové ocení praktické polokošile, trička i kraťasy. Dámy zase hřejivé fleecové mikiny a sexy tílka. Pokud nabízí dodavatel i dětské oděvy, je to trefa do černého, protože ušetříte za poštovné a možná se dočkáte i množstevní slevy.

Milovníci jízdy na kole, běhu i dlouhých procházek potřebují být komfortně oblečení. Jistě se jim zalíbí sportovní leginy, tepláky či kraťasy stejně jako vesty, bundy a mikiny. Pánská, dámská i dětská trička perfektního střihu, který nebrání volnému pohybu při sportu, si na první pohled každý zamiluje.

Je pravda, že mnohé pracovní oblečení dodává svým pracovníkům zaměstnavatel, ale polokošile, trička, svetry, blůzy a vesty se vždycky hodí. Různé online velkoobchody – oblečení nabízejí i s vlastní výšivkou a potiskem. Stačí si jen určit, kolik kusů chcete potisknout, jaký potisk zvolíte a kdy zboží požadujete dodat. Darujte svým zaměstnancům, obchodním partnerům a nejvěrnějším klientům například trička s logem vašeho obchodu, baru či restaurace. Určitě se tím zavděčíte. Stanou se totiž takovou malou chodící reklamou, za kterou neplatíte. Ve velkoobchodu Xfer si vyberete modely, které je možné nosit každý den, při sportu i do práce.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient