Brněnský Business Festival představí inspirující podnikatelské příběhy

Za každým úspěšným podnikáním se ukrývá příběh. Příběh o tom, jak vypadá ve skutečnosti cesta k úspěchu. O peripetiích na cestě k němu, o štěstí a smůle, i třeba o probdělých nocích. A právě tyto inspirující a povzbudivé příběhy přijde na brněnský Business Festival představit podnikatelská elita. Lidé, kterým se podařilo úspěšně rozjet podnikání a nyní jsou špičkou ve svém oboru. 

Experti napříč obory poodhalí své know how

Brno zažije den nabitý cennými podnikatelskými radami. Své příběhy přijdou představit lidé ze zcela odlišných odvětví, které však spojuje jedno, a to je úspěch. Každý z nich dokázal ve svém zaměření zaujmout tržní pozici, která mu dává nálepku „úspěšný podnikatel“. Mnozí z nás se snažíme právě nyní vystoupat k tomu svému vrcholu, jiní si třeba zrovna saháme kvůli podnikání na dno. Ale není třeba zoufat. Ze dna vede cesta vždy jenom nahoru a možná právě příběhy úspěšných podnikatelů budou těmi, které nás inspirují či povzbudí natolik, že i naše podnikání přestane konečně stagnovat. 

Datum konání akce: 16. listopadu 2019
Čas: 9:00 až 18:00
Místo konání akce: Provozně ekonomická fakulta, Mendelova univerzita v Brně
Adresa: Zemědělská 1665/1, 613 00 Brno
Cena vstupenek: 
399 Kč (STUDENT)
699 Kč (REGULAR),
999 Kč (ENTREPRENEUR) – všechny vstupenky můžete zakoupit o sto korun levněji se slevovým kódem PNM

Informace a vstupenky na akci koupíte na www.businessfestival.cz/
Facebooková událost: https://facebook.com/events/1014341428900138

Business Festival přestaví 14 řečníků a očekává se až 500 návštěvníků akce

Mezi spíkry nebudou chybět šéf eshopu Pilulka.cz Michal Hanáček, majitelka Unuodesign.cz, Unio.cz a PICKI.cz Petra Plemlová, Lenka Franců z neziskovky Czechitas, která se snaží přibližovat IT ženám, přednášku na téma komiksových hrdinů a podnikání připravuje Michal Kubíček, kterého zná veřejnost nejen jako autora několika knih o internetovém marketingu a SEO, ale také jako majitele eshopu Svět cukrářů. Svůj příběh odvypráví i ”ostrý jako břitva” Jan Řezáč (House of Řezáč), specialista ma sociální sítě Adam Zbiejczuk (Influencer.cz, Babeltalk) a řada dalších osobností jako Ivan Kutil (Etnetera AppSatori), Michal Hanych (SimpleLaw, SimpleTax), Marie Knapp (Czech Courses Internatinal), Evel Meckarov (IBM), Matouš Polák (WCA Market), Josef Beneš (Vím o všem Online Stavební Deník) a Marek Mencl (Pábení.cz). Moderátorkou bude ředitelka značky Bushman Simona Zábržová.

Možná některé z nich znáte, ale na jejich úspěch jste neměli příležitost, nebo odvahu se zeptat. Teď se příběh úspěchu těchto lidí a jejich firem dovíte bez toho, abyste si připadali, že nemístně vyzvídáte. Přijďte do Brna na výzvědy i na kus řeči s těmi, jejichž příběhy vás zajímají. Součástí akce je i neformální networking.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient