Bazarové užitkové vozy a dodávky potěší vaši peněženku

Užitkové vozy mají široké využití v různých sférách podnikání. Bohužel jsou poměrně drahé, což vás v začátcích budování firmy nepotěší. Pro většinu podnikatelů je mnohem schůdnější cestou bazarová dodávka či užitkový vůz. Jenže kde ho pořídit? Nabídka těchto vozů v klasických autobazarech bývá velmi omezená.

Jestliže vás zajímá prodej užitkových vozů a dodávek z druhé ruky, stavte se do Prahy. Ve Štěrboholech na ulici Průmyslová sídlí společnost VANS CENTRE, která se zaměřuje právě na užitkové vozy, dodávky, furgony, minibusy, pickupy, vany, přívěsy a jinou techniku. Objevíte u nich i osobní vozy, ale pouze v omezeném množství. Zaměřují se primárně na užitkovou techniku.

Nakupujte tam, kde nakupují nejznámější české firmy

Nemyslete si, že ojeté užitkové vozy si kupují pouze malí a začínající podnikatelé. Často po nich sáhnou i zavedené firmy. Proč zbytečně utrácet za nové auto, které stejně ztrácí velkou část své hodnoty už ve chvíli, kdy s ním vyjedete z prodejny? U Vans centre nakupují i takoví velikáni jako Česká pošta, Alza.cz, Datart, Hamé, Nowaco či Student Agency. To už o jejich kvalitě něco vypovídá.

Nechte si poradit s výběrem

Jste-li z Prahy či okolí, klidně se vydejte rovnou na provozovnu. Věnovat se vám bude čtyřčlenný personál. Získáte odborné rady a určitě odejdete spokojení. Pokud to máte do Prahy daleko, nejdříve si prohlédněte webové stránky VansCentre.com. Jsou tam desítky užitkových vozů, které jen čekají, až je prozkoumáte. Dají se filtrovat dle ceny, let provozu apod.

Nedostatek financí není překážka

Ojetý minibus nebo užitkový vůz je výrazně levnější než nový. Jestliže jsou pro vás částky i tak příliš vysoké, Vans centre vám pomůže s vyřízením úvěru. Má uzavřené partnerství s některými finančními společnostmi a díky tomu vám dokáže vyjednat výhodné podmínky.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient