Autopůjčovna Easyrent umí vytrhnout trn z paty

O smůle existuje mnoho citátů a rčení, a když člověk nechce mluvit sprostě, tak je snad ani nemůže parafrázovat. Podobný pech jsme měli i loni před zimní dovolenou. Den před odjezdem, v pátek, auto vypovědělo službu. Žádný servis již neměl otevřeno, žádný amatér-opravář neměl na naše auto náladu. Řešení našla pragmatická manželka. Se slovy „půjčíme si lepší“ začala hledat autopůjčovnu.

S Easyrent na hory

Nevěřil jsem, že uspěla. V pátek večer domluvit předání auta na sobotu ráno? Pořád jsem nevěřil, že to může dobře dopadnout. Easyrent (OK rent s.r.o.) to skutečně zafungovalo. A tak se na dovolenou na hory nakonec jelo mnohem lepším autem, než bylo to naše. A letos jsme s tím naším už jet ani nezvažovali. V Easyrent nám předem rezervovali auto mnohem vhodnější pro jízdu na hory. Vždyť co by člověk neudělal pro bezpečí a pohodlí rodiny?

Nejlevnější autopůjčovna nemusí být to pravé

Už jsem auta z levných autopůjčoven zažil a moc nadšený jsem s jejich technickým stavem nebyl. Mile mne překvapilo, že v Easyrent hledí na půjčování jinak. Potřebujete auto na hory? Půjčí vám takové, které je na tento typ cesty 100% připraveno. Bezpečné na horských stezkách a náledí, s pohonem na všechna čtyři kola (quattro). Auto do hor bych po dobrých zkušenostech jinde ani nehledal.

Co bylo k mání? 4×4 Karoq od Škodovky, který je vhodný až pro sedm osob. Luxusní Audi Q7, opět s náhonem na všechny čtyři. Navíc čalouněný v kůži. Stylový Minicooper Clubman – i ten jako 4×4. Dalo hodně práce manželku přesvědčit, že bude přece jen lepší jet něčím větším. LandRover Discovery s nejvyšším stupněm možné výbavy. A též Mercedes Benz Vito, což už je vlastně devítimístný minibus vhodný i pro větší rodiny či skupiny.

Jelo se Oplem

Nakonec si rodina odhlasovala Opel Mokka. Tento příjemný pětimístný SUV sedl do ruky mne i manželce, takže jsme se mohli po cestě v řízení prostřídat. Nabídl navíc výhodnou kombinaci se službami, čímž bylo především sjednání pojištění s 0% spoluúčastí a s kompletní asistenční službou. Dálniční známka je samozřejmostí u všech vozidel, stejně tak jako nájemní smlouva pro více řidičů (já + manželka) bez příplatku.

Diskuze

Vaše e-mailová adresa nebude zveřejněna. Vyžadované informace jsou označeny *

Přejít nahoru
Tvorba webových stránek: Webklient